Фамільний житловий комплекс

логотип

ЖК «Купава» – затишні та доступні за вартістю квартири у Броварах

Квартири цього житлового комплексу виконані відповідно до особливостей класу «Економ». ЖК «Купава» користується популярністю серед різних категорій мешканців (сімейних пар, студентів, пенсіонерів та ін.). На сьогоднішній день цей об’єкт повністю зданий в експлуатацію.

Розташування та опис житлового комплексу

«Купава» знаходиться по вулиці Симоненка, 4. По сусідству розташовані лісова зона та котеджне містечко.

Комплекс включає чотири впорядковані будинки, оформлені в гармонійних тонах. Кількість поверхів складає 10, 20 та 21. Прибудинкова територія передбачає все необхідне для дитячих ігор, занять спортом, прогулянок на свіжому повітрі, вигулу домашніх тварин.

Як і всі сучасні новобудови, зведені у Броварах, ЖК створено із застосуванням передової монолітно-каркасної технології. Такий підхід передбачає відсутність застарілих швів, що сприяє надійному збереженню тепла та ефективному захисту від погодних факторів.

Інфраструктурні об’єкти, що знаходяться поблизу

Невеликий житловий квартал оточений всілякою інфраструктурою. Мешканцям цього мікрорайону не важко буде швидко дістатися до будь-яких міських об’єктів:

  • торговим центрам;
  • поштовим, банківським відділенням;
  • поліклінікам, лікарням;
  • спортивним клубам;
  • SPA-салонів;
  • перукарня.

Гранично близько до ЖК «Купава» знаходяться станція метрополітену та транспортна зупинка. Зовсім поряд працює сучасний басейн з такою самою назвою. Навколо кварталу розташовуються доглянуті озеленені простори, культурні та освітні установи.

Житлові приміщення ЖК «Купава»

Квартири житлового комплексу представлені одно-, дво- та трикімнатними варіантами. Усі приміщення мають добре продумане планування. Мешканцям гарантовано відсутність вуличного шуму, спокій та безпеку. Мешканці верхніх поверхів можуть милуватися красою лісу, що росте в Броварах, і блиском церковних куполів на правому березі української столиці.

На сходових майданчиках підтримується бездоганна чистота. У всіх будинках ЖК «Купава» функціонують автономні котельні, завдяки яким забезпечується безперебійне подання гарячої води.

У будинках є просторі холи з ввічливими консьєржами. Ведеться цілодобове відеоспостереження, яке не дозволяє проникати в будинки стороннім. Біля під’їздів є зручні пандуси.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top