Фамільний житловий комплекс

логотип

Про комплекс

Кожна сім’я прагне жити в особливому місці, яким можна пишатися, де зручно та затишно водночас.

Саме таким місцем є  житловий комплекс “Фамільний” – справжня сімейна цінність для тих, хто прагне комфорту собі та своїй родині.

Фамільний – перший комплекс, побудований за концепцією SMART, що втілює принципи європейських стандартів якості життя, оточуючи турботою людей, для яких найголовніше – це щастя близьких.

Сучасні екологічні технології, естетична та раціональна архітектура, розвинена територіальна інфраструктура – головні складові філософії SMART, за допомогою яких мешканці комплексу кожного дня відчувають гарний настрій та бадьорість духу.

Житловий комплекс “Фамільний” розташувався в Броварах, на вулиці Черняховського, неподалік від культурно-розважального центру міста.

Звідси рукою подати до розважального центру «Термінал», куди щодня приїжджають розважатися тисячі людей. Зовсім поруч знаходиться супермаркет «Novus», де можна знайти все необхідне для приготування вишуканих страв. Приємним фактом для мешканців, які планують ремонт, буде розташування по сусідству гіпермаркету будівельних матеріалів «Епіцентр».

Найближча школа – в двох хвилинах пішки від комплексу.

Це справжній рай для тихого сімейного життя!

Scroll to Top