Фамільний житловий комплекс

логотип

Прес-центр

03
Серпня

Звіт по будівництву за 03.08
Станом на сьогоднішній день монолітний каркас будівлі зведений вже на середині шостого поверху, приступили до облаштування зовнішніх стін з керамічного блоку 2NF, внутрішніх міжквартирних перегородок з газобетону 300мм  та міжкімнатних перегородок з газобетону 100мм.

16
Липня

Звіт по будівництву за 16.07
Шановні відвідувачі сайту ЖК Фамільний!
Тепер за процесом та темпами будівництва Ви можете стежити в двох в розділах сайту – «Хід будівництва» та «Прес-центр».
На сьогоднішній день будівництво житлового комплексу Фамільний ведеться згідно затвердженого графіка, вже зведені чотири поверхи монолітних конструкцій, виконані вхідні групи в цокольний поверх та гідроізоляція цокольного поверху, в’яжеться арматура для зведення п’ятого поверху.

23
Червня

Приємна новина для тих, хто не встигав до нас у будні!
Відтепер ми раді бачити Вас у нашому відділі продажу цілий тиждень, навіть у неділю.
Пропонуємо ознайомитися з графіком роботи відділу продажу:
будні дні: з 10:00 по 19:00.
субота: з 10:00 по 18:00.
неділя: з 11:00 по 17:00

29
Травня

Графік роботи відділу продажу на свята
Вітаємо всіх з наступаючими святами!
Повідомляємо, що відділ продажу ЖК “Фамільний” відкрито за адресою: м. Бровари, Черняховського, 20А (3й поверх супрмаркету АТБ).
Графік роботи відділу продажу:
Пн-Пт.: 10.00-19.00
Сб.: 11.00-17.00
31 тарвня та 1 червня 2015 р. є вихідними днями.
Бажаємо гарного відпочинку.
Завжди раді вас бачити в нашому відділі продажу.

15
Травня

Інвестуй у майбутнє!
Стартував офіційний продаж квартир комплексу Фамільний.
Загальний принцип ціноутворення нашого ЖК – це доступне житло європейської якості. Ми втілюємо гнучку маркетингову політику, щоб оптимізувати інвестиційні пропозиції для кожного покупця на всіх етапах будівництва комплексу Фамільний.
Сучасна структура ринку нерухомості світового зразка передбачає, що початкові купівельні пакети пропозицій мають найвищу інвестиційну привабливість. Тому майбутній власник нерухомості має можливість отримати найвигіднішу цінову пропозицію. Це дійсно добрий час для інвестування Ваших коштів у майбутнє!
Однією з головних задач компанії-девелопера DIM є створення комфортних фінансових умов купівлі-продажу об’єктів нерухомості. Ми прагнемо, щоб наші цінові рішення були найбільш оптимальними на ринку нерухомості на відповідних етапах будівництва.
В основі нашої співпраці – індивідуальний підхід до запитів кожного покупця.

15
Травня

ЖК Фамільний – сучасні архітектурні рішення
Девелопер проекту, компанія DIM, доклала максимум зусиль, аби “Фамільний” мав сучасний та особливий архітектурний стиль.
Кращі фахівці в галузі ергономіки житлових просторів подбали про те, щоб комфортна атмосфера комплексу відчувалася як зовні, так і всередині.
Рельєф будинку, насичений скляними елементами, привертає увагу до комплексу своїми геометричними формами. А заспокійлива палітра кольорів фасаду “Фамільного” створює в навколишньому міському просторі відчуття гармонії.
Вікна на весь балкон дозволяють милуватися нічним зоряним небом або захоплюючими світанками кожного ранку. До речі, під час сходу сонця, сам будинок ніби аж сяє усіма своїми скляними поверхнями.

12
Травня

Ласкаво просимо до відділу продажу!
З великим задоволенням повідомляємо, що для зручності покупців та майбутніх мешканців відкрито відділ продажу ЖК Фамільний, що працює неподалік від забудови – м.Бровари, вул. Черняховського 20А (третій поверх супермаркету АТБ).
Наші консультанти готові професійно надати всю необхідну та цікаву Вам інформацію щодо ЖК, та допомогти у виборі оселі за вашим смаком та вподобанням.
Зв’язатись із відділом продажу можна написавши нам на електронну адресу
 

1
Травня

Отримана дозвільна документація на будівництво ЖК “Фамільний”
Компанія девелопер DIM розпочала новий проект будівництва ЖК “Фамільний” відповідно до державної дозвільної документаціі:
ВИТЯГ з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.
ЛІЦЕНЗІЯ. Державна архітектурно-будівельна інспекція України.
ДЕКЛАРАЦІЯ про початок виконання будівельних робіт.
Ознайомитись із документами детальніше можна у розділі Документи.

Scroll to Top