Фамільний житловий комплекс

логотип

Концепція Smart

Ми переконані, що завдяки наявності проектів житла світової якості за доступними цінами, ринок нерухомості Києва вийде на вищий рівень стандартів.
DIM має принципово новий для нашої країни формат житлових комплексів – SMART.
SMART- це технологічність, світова якість матеріалів та комплексний підхід. Що загалом забезпечує комфорт кожному мешканцю та всій громаді. 

Складові SMART:

Stability. Стабільність – запорука спокою, що з самого початку викликає впевненість у вірному вкладанні інвестицій в довгостроковій перспективі. 

Modernity.  Сучасність та ергономічність в кожній деталі будинку, втілення світових трендів – це передове ставлення до будівництва нерухомості.

Architecture. Як зовні виглядає дім – дуже важливо. Тому стиль житлових комплексів DIM проробляється з точки зору оригінальності, сучасності та продуманості архітектурних рішень.

Rationality. Ми створюємо особливе гармонійне середовище для затишного життя, раціонально враховуючи географічні, ландшафтні та екологічні властивості локацій.

Technology. Найновітніші технології та матеріали, задіяні в кожному домі, йдуть в ногу з часом, завдяки нашому постійному моніторингу останніх досягнень в сфері технологій будівництва.

Ми робимо акцент на «інноваціях для життя», заради виключної персоналізації житлових комплексів SMART згідно потреб наших клієнтів.

Scroll to Top