ЖК «Фамильный» - дом готов!

Житловий комплекс «Фамільний» – сучасний житловий комплекс, зведений в Броварах по вул. Симона Петлюри, 20.  25 січня 2017 року ЖК було введено в експлуатацію! А 7.02.17 ЖК отримав поштову адресу! Він став не лише окрасою для міста, а й затишною домівкою для десятків сімей. Захищена прибудинкова територія закритого типу з зеленими клумбами, лавками та великим дитячим майданчиком – комфортне і безпечне місце для відпочинку молодих сімей з дітлахами. Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням. 

Хто не встиг долучитися до щасливих жителів ЖК «Фамільний», може придбати одну з трьох останніх 3-кімнатних квартир:

• 3к квартира, площа – 132 кв.м. - на 3-му поверсі
• 3к квартира, площа – 131,2 кв.м. - на 7-му поверсі
• 3к квартира, площа – 131,8 кв.м. - на 8-му поверсі

Це просторі квартири із зручними плануваннями, що включають кухню-вітальню з панорамним склінням, площею понад 40 кв. м., великий основний санвузол площею 8,8 кв. м., 2 балкони і 3 житлові кімнати. На окрему увагу заслуговує панорамне скління кухні розміром на всю стіну. Його площа – цілих 30 кв. м. Під склопакетами встановлені внутрішньопідлогові конвектори, які не перекривають чудовий вид на місто.

Житловий комплекс «Фамільний» розташований в культурному центрі міста з розвиненою соціально-побутовою інфраструктурою. Всього в 600-та метрах знаходиться ТРЦ «Термінал» з кінотеатром, аквапарком, ковзанкою, картингом, магазинами і ресторанами. Поруч з будинком є зупинка міського транспорту з регулярним сполученням Бровари-Київ.

Пропонується можливість розстрочки без збільшення вартості квадратного метра і нарахування відсотків. Більш детальну інформацію вам підкажуть менеджери відділу продажів.

+38 (044) 500 31 31
+38 (099) 210-76-38
+38 (097) 786-84-24

ЖК «Фамільний» завжди піклується про своїх покупців та пропонує вигідні програми купівлі житла. Менеджер відділу продажу допоможе Вам обрати найзручніший та вигідний спосіб придбання квартири при повній оплаті та у розстрочку.

Ми пропонуємо можливість фіксації курса гривні для подальших розрахунків за договором терміном до трьох років після введення будинку в експлуатацію. Наші фахівці розрахують комфортний плановий щомісячний платіж на максимально вигідних для Вас умовах, враховуючи «Акційні» програми, за їх наявності.

Ми пропонуємо фіксацію ціни м2 від забудовника, при цьому мінімальний перший внесок складає лише 30% від вартості житла. За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до менеджера відділу продажу.

Написати нам
Ціна від
13500
грн/м2
ОБРАТИ
КВАРТИРУ