Купити

ЖК «Фамільний», розташований по вул. Симона Петлюри, 20 в Броварах, введено до експлуатації. 25 січня 2017 року забудовник отримав Сертифікат відповідності серії КС № 164170250623. Як повідомлялося раніше, станом на вересень 2016 року інвестори ЖК «Фамільний» вже отримали ключі від свого житла і приступили до ремонтних робіт.

7.02.17 житловому комплексу було присвоєно поштову адресу!

ЖК «Фамільний» завжди піклується про своїх покупців та пропонує вигідні програми купівлі житла. Менеджер відділу продажу допоможе Вам обрати найзручніший та вигідний спосіб придбання квартири при повній оплаті та у розстрочку.

Ми пропонуємо можливість фіксації курса гривні для подальших розрахунків за договором терміном до трьох років після введення будинку в експлуатацію. Наші фахівці розрахують комфортний плановий щомісячний платіж на максимально вигідних для Вас умовах, враховуючи «Акційні» програми, за їх наявності.

Ми пропонуємо фіксацію ціни м2 від забудовника, при цьому мінімальний перший внесок складає лише 30% від вартості житла. За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до менеджера відділу продажу.

Написати нам
Ціна від
13500
грн/м2
ОБРАТИ
КВАРТИРУ